DELIVERY

 

Dostawa

Koszt dostawy jest naliczany odpowiednio za dany produkt z uwzględnieniem wagi jaki i gabarytów paczki. Wybór kuriera uwarunkowany jest wielkością przesyłki.

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu w godzinach 09:00- 15:00

Monnarita
ul. Batorego 18
77-300
Człuchów

Czas dostawy (łącznie z dostawą) wynosi od 2 do 14 dni roboczych - jeśli towar jest na magazynie. W innych przypadkach przybliżony czas dostawy podany jest w karcie katalogowej.

Czas wysyłki uzależniony jest od dostępności towaru w naszym magazynie oraz wybranej formy płatności.

Weryfikacja przesyłki przy odbiorze od kuriera: Zalecamy sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera, należy sprawdzić czy zawartość nie uległa uszkodzeniu w transporcie.

W przypadku, gdy dostarczona przesyłka została uszkodzona, zawiera uszkodzenia mechaniczne lub jest niezgodna z zamówieniem, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera. W takim przypadku kupujący powinien odmówić przyjęcia uszkodzonego przedmiotu.

Protokół powinien zawierać datę i godzinę dostawy, dokładny opis wszelkich uszkodzeń lub ewentualnych braków towaru jak i opis stanu opakowania - np. informacje o wgnieceniach, uszkodzeniach taśmy, zerwaniu opakowania.

Protokół musi być podpisany przez Kupującego i Kuriera.

O zaistniałej sytuacji prosimy o niezwłoczne powiadomienie sklepu drogą mailową na adres info.monnarita@gmail.com lub pod numerem telefonu 514985295